Forumİnferno.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumİnferno.Tr.Cx

Forum-İnferno

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Besni Okul Portal (tr)

YazarMesaj
Dark-İnferno
Admin
Dark-İnferno

Besni Okul Portal (tr) Empty
MesajKonu: Besni Okul Portal (tr)   Besni Okul Portal (tr) EmptyPaz Ocak 17, 2010 7:09 pm

Yapımcının açıklaması: Bir okul sitesinde olması gereken çoğu özelliği destekliyor..Bunun yanında şık tasarımı ile de dikkat çekiyor...Kullanımı çok kolaydır..Geniş bir yönetim paneline sahiptir..Kullanan arkadaşlar benimle iletiişme geçerse çok memnun olurum..Elimden geldiğince yardım yapmaya çalışırım.. /admin.asp dosyasından yönetim paneline girebilirsiniz... Kullanıcı adı=okulumun şifre=sitesi Kolay gelsin. zip dosyasından çıkacak dosyayı host unuzun ana dizinine atın.. DB klasörlerinin ve mdb dosyalarının adlarını değiştirin. Tek bir dosyadan bağlantı yapmadığım için bu işlem biraz uzun sürebilir, çünkü çoğu dosyayı herhangi bir program ile açmanız gerekecektir... "/admin.asp" adresinden yönetim paneline giriş yapabilirsiniz... kullanıcı adı ve şifreyi "ayarlar2.asp" dosyasından değiştirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://foruminferno.yetkinforum.com

Besni Okul Portal (tr)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SUR PORTAL (tr)
» XD Portal v1.0 (ing)
» PD Portal Access v4.0 (tr) (Güncellendi)
» Lebisoft Video Portal (tr)
» islekyay Kişisel Portal v1.0 (tr)